Ubiquiti UniFi AI Theta Audio Cable UACC-AI-Theta-Video-Cable-Ext-5M
Member優惠價:$0
🚚 配送方式:
- • 香港本地訂單:購物滿HK$2,000, 免費送貨!
- • 澳門地區訂單:順豐到付 (運費由買家承擔)
🎧 如有技術或貨存查詢
WhatsApp 查詢Ubiquiti UniFi AI Theta Audio Cable UACC-AI-Theta-Video-Cable-Ext-5M
UACC-AI-Theta-Video-Cable-Ext-5M 技術規格
總覽
| Length | 5 m (16.4 ft) |
|---|---|
| Connector | Theta proprietary |
| Weight | 260 g (9.2 oz) |
| Jacket Diameter | 5.1 mm (0.2″) |
| Jacket Material | Woven fabric |
| Jacket Enclosure Material | PVC |
| Jacket Color | White |
產品資源
| Brands | Ubiquiti |
|---|


