Ubiquiti UniFi UniFi Patch Cable UACC-Cable-Patch-EL
Member優惠價:$0
🚚 配送方式:
- • 香港本地訂單:購物滿HK$2,000, 免費送貨!
- • 澳門地區訂單:順豐到付 (運費由買家承擔)
🎧 如有技術或貨存查詢
WhatsApp 查詢Ubiquiti UniFi UniFi Patch Cable UACC-Cable-Patch-EL
UACC-Cable-Patch-EL 技術規格
總覽
| Available Lengths | End-to-end: 0.15, 0.3, 1, 2, 3, 5, 8, 12, 15 m (0.5, 1, 3.3, 6.6, 9.8, 16.4, 26.2, 39.8, 49.2 ft) |
|---|---|
| Available Colors | White |
| Pack Options | Single Unit 24-pack (0.15 m) |
| Supported Data Rate | 10G |
| Supported PoE Type | Up to PoE+++ |
| Connector | (2) Translucent booted RJ45 |
| Operating Environment | Indoor |
| Jacket Diameter | 0.15-8 m: 2.5 mm (0.1″) 12-15 m: 2.9 mm (0.11″) |
| Jacket Material | Thermoplastic elastomer (TPE) |
| Shielding Type | UTP |
| Conductor Type | Stranded copper |
| Conductor Wire Gage | 1–8 m (3–26 ft): 34 AWG 12–15 m (39–49 ft): 32 AWG |
| Bend Radius | 1-8 m: Min. 21 mm (0.83 ”) 12-15 m: Min. 24 mm (0.94 ”) |
| Flame Rating | VW-1 (UL1581) |
| Standards | TIA/EIA-568-B.2 ISO/IEC 11801 |
| Installation Temperature | -20 to 60°C (–4 to 140°F) |
| Ambient Storage Temperature | -20 to 75°C (–4 to 167°F) |
| Ambient Operating Temperature | -20 to 60°C (–4 to 140°F) |
產品資源
| Brands | Ubiquiti |
|---|













